• Ülkemiz’deki servis merkezleri, paslanmaz çelik üretim silsilesinin son safhası ve en önemli tamamlayıcı unsuru olarak yer almaktadır.
  • Tüm Dünya'da Paslanmaz Çelik Üreticilerinin en önemli tamamlayıcı unsuru Servis Merkezleridir.
  • Dernek faaliyetlerimiz hakkında tüm sektörümüzü bilgilendirmekteyiz.
  • Fason hadde tesisleri yerine Ülkemizde entegre tesislere ihtiyaç vardır.
  • Bu konuda Başkanımızın 2017 yılı mesajını okuyunuz.
MALZEME VE UYGULAMALAR
Sitemizde ve sizleri yönlendirdiğimiz sitelerde ( www.euro-inox.org ve www.worldstainless.org ) malzemeler hakkında, yüzey şekilleri, mimaride ve inşaatta uygulanmaları konusunda çok geniş olarak bilgi verilmektedir.

Otomotiv sanayiinde, ev, mutfak araç ve gereçlerinde, kimya sanayiinde, petrol ve doğalgaz boru hatlarında ve diğer hijyen isteyen gıda ve içecek endüstrisinde, çevre ve insan sağlığının korunmasının ön planda olduğu tüm alanlarda, görsellikle dayanıklılığın birleştikleri yerlerde niçin ve neden kullanılmaları gerektiği hakkında da bilgi verilmektedir.

İstediğiniz takdirde bu sitelerde verilen teknik bilgi ve broşürlerin Türkçe yanında diğer dillerde olan versiyonlarını da indirebilirsiniz.
© Copyright 2018 PASDER Paslanmaz Çelik Kullanımını Geliştirme ve Yaygınlaştırma Derneği                                                                                           kwebtasarım